Bel ons tijdens kantooruren:
8:00-17:00 (maan.-vrijd.) en 9:00-12:00 (zater.)
Antwoordapparaat buiten kantooruren
Wij bellen u volgende dag!
Een afspraak maken
Kijk persoonlijk met onze professionals
Family House – 4407
code number: 4407In Keszthely-Kertváros staat deze woning, gebouwd in 2026, met panoramisch uitzicht te koop. De woning is de kleinere wooneenheid van een twee-onder-een-kapwoning. De vermelde verkoopprijs is inclusief de sleutelklare oplevering. De woning beschikt over een eigen tuin en een overdekt terras. De prijs is inclusief een verzorgde tuin. De woning wordt verwarmd met vloerverwarming en het plafond wordt gekoeld en verwarmd door een warmtepomp. De elektriciteitscapaciteit bedraagt 3x32A met een voordelig H-tarief. Hévíz ligt op 3 km afstand en Keszthely op 2 km. Dit is een uitstekende vondst, zowel voor permanente bewoning als voor een vakantiehuis. De verwachte opleveringsdatum is december 2026.
Gegevens
- Gebouwd in
- 2026
- Gerenoveerd in
- -
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
- Aantal badkamers
- 2
- Perceelsgrote
- 896 m²
- Volledige woningoppervlakte
- 133 m²
- Woningoppervlakte
- 100 m²
- floor
- 2
- Energie classificatie
- -
Kenmerken
Beschrijving
Beschrijving
Indeling:
entree 6,81 m², wasruimte 5,02 m², keuken + eetkamer 11,35 m², woonkamer 18,00 m², slaapkamer 10,77 m², badkamer 3,22 m², toilet 1,35 m².
Overdekt terras 15,71 m².
Bovenverdieping: slaapkamer 12,83 m², slaapkamer 13,03 m², gang 9,76 m², badkamer + toilet 6,24 m², berging 1,98 m².
Terras 16,97 m².
Voorzieningen:
• Elektriciteit, water en riolering, airconditioning, alarmsysteem, kabel-tv, tv-antennes, internet en intercom zijn aanwezig.
• Verwarming: warmtepomp.
• Kunststof ramen met 3-laags isolerend glas, voorzien van rolgordijnen.
• Vloerbedekking: keramische tegels, laminaatparket.
• Het perceel is omheind.
Locatie:
De woning is gelegen in de buitenwijk van Keszthely, de hoofdstad van het Balatonmeer. Het is het commerciële, economische en culturele centrum van de regio met talrijke toeristische attracties (Festetics Palace, Balaton Museum, etc.). Naast zwemmen biedt het Balatonmeer in de zomermaanden ook andere watersporten (zeilen, vissen, etc.) en recreatiemogelijkheden. Op 2 km van de plaats ligt Hévíz, waar het grootste natuurlijke thermale meer van Europa zich bevindt, dat het hele jaar door geschikt is om in te zwemmen. Aan het meer is een geavanceerd medisch centrum gebouwd waar patiënten met bewegingsstoornissen succesvol worden behandeld. Het centrum biedt tevens mogelijkheden voor fysieke en spirituele ontspanning.
OBJECTNUMMER: 4407
Nederlandstalige medewerker Capital99:
Van de Vyver Rita
tel.: +36 305 708 151
E-mail: vandevyverrita@hotmail.com
Prijzen
| 139.000.000 Ft | 391.549 € | 463.333 $ | 34.750.000 ₽ |







