Bel ons tijdens kantooruren:
8:00-17:00 (maan.-vrijd.) en 9:00-12:00 (zater.)
Antwoordapparaat buiten kantooruren
Wij bellen u volgende dag!
Een afspraak maken
Kijk persoonlijk met onze professionals
Family House – 4111
code number: 4111Wij bieden dit vrijstaande huis gelegen in het druk bezochte deel van Gyenesdiás te koop aan. De woning is gebouwd in 2002 en in 2006 vergroot met een dubbele garage. Het gebouw werd van goede kwaliteit gebouwd en werd voortdurend onderhouden. Het perceel is onderhouden, omheind en voorzien van fruitbomen. Het huis wordt verwarmd via centrale verwarming op gas, in de zomer wordt het gekoeld door twee stuks airconditioners. Het pand kan een uitstekende keuze zijn voor gebruik als permanente woning, maar omdat het Balatonmeer en het kuuroord Hévíz dichtbij liggen, kan het toch ook als vakantiehuis fungeren. De eigenaren willen de aankoopprijs graag in euro's hebben.
Gegevens
- Gebouwd in
- 2002
- Gerenoveerd in
- -
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
- Aantal badkamers
- 2
- Perceelsgrote
- 1261 m²
- Volledige woningoppervlakte
- 224 m²
- Woningoppervlakte
- 92 m²
- floor
- 3
- Energie classificatie
- -
Kenmerken
Beschrijving
Beschrijving:
De woning is gelegen in een populair vakantieoord in de nabijheid van Keszthely – de hoofdstad van Balaton meer. Het plaatselijke strand /15 min. loopafstand van het huis/ is erg populair in de regio Balaton Het dorp heeft ontwikkelde infrastructuur: aangelegde strand, restaurants, winkels, medische voorzieningen, school, kleuterschool. Er zijn voorwaarden voor sport: paardrijden, hardlopen, fietsen, wandelen, vissen enz. Keszthely biedt haar bezoekers een brede lijst van attracties (het Festetics Paleis -de derde grootste paleis van het land, het Museum van het Balatonmeer, en andere) en veel entertainment in de zomer met braderieën en concerten. De regio is beroemd van zijn stranden en wijngaarden. Verschillende bussen rijden dagelijks naar Boedapest en omliggende steden. In het kuuroordstad Héviz (op 8 km. van het dorp) vindt u één van de grootste thermale meren in Europa. De watertemperatuur varieert van 28 tot 38 graden. Het meer is geheel jaar open. Het is goed voor mensen met reumaklachten, het geniest spier en gewrichtsziekten evenals dermatologische en neurologische aandoeningen. Er is een sterk ontwikkeld medisch centrum gebouwd bij de thermale bron. Er zijn veel optreden in de zomer met braderieën en concerten.
Indeling:
Woonniveau: zitkamer + eetkamer 35 m², badkamer 7,54 m², toilet 1,68 m², voorkamer 1,40 m², keuken 6,13 m². Terras 51,75 m².
Zolderverdieping: slaapkamer 13,60 m², slaapkamer 8,93 m², slaapkamer 9,80 m², badkamer 7,85 m². Balkon 3 stuks: 3 x 4,2 m².
Kelder: kelder 32,40 m², wasruimte 18,60 m², garage 18,33 m².
Dubbele garage: 30,00 m².
Inrichting:
De woning is aangesloten op het elektriciteits-, gas-, water- en rioleringsnet. Kabel-tv, schotelantenne, internet, airconditioners zijn geïnstalleerd.
Verwarmingssysteem: centrale verwarming op gas, tegelkachel.
Kunststof ramen met isolerende beglazing, voorzien van rolluiken.
Vloercoatings: keramische tegels, parket.
Het perceel is omheind.
Ref. nummer: 4111
Nederlandstalige medewerker Capital99:
Van de Vyver Rita
tel.: +36 305 708 151
E-mail: vandevyverrita@hotmail.com
Prijzen
116.220.000 Ft | 298.000 € | 322.833 $ | 26.655.963 ₽ |